Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Taisyklės

1. Visi mazeikieciams.lt vartotojai naudodamiesi svetainės paslaugomis sutinka, kad susipažino su šiomis taisyklėmis ir sutinka jų laikytis.

2. mazeikieciams.lt suteikia vartotojams erdvę, kurioje vartotojai turi galimybę paskelbti savo skelbimus apie siūlomas ar ieškomas prekes bei paslaugas.

3. mazeikieciams.lt neprisiima atsakomybės už skelbimų turinį ir jos panaudojimo pasekmes.

4. Kiekvienas vartotojas skelbdamas naują skelbimą atsako už skelbiamos informacijos tikslumą bei prisiima visą atsakomybę už jos panaudojimo pasekmes.

5. mazeikieciams.lt pasilieka sau teisę atnaujinti taisykles.

6. Patalpindami skelbimus vartotojai sutinka, kad jie būtų matomi mazeikieciams.lt partnerių interneto puslapiuose bei kituose informaciniuose kanaluose.

7. Visos teisės į skelbimų turinį ir fotografijas perduodami mazeikieciams.lt.Publikuojamos fotografijos pažymimos mazeikieciams.lt vandens ženklais. Tokiu būdu apsisaugoma nuo neteisėto fotografijų naudojimo.

8. Draudžiama skelbti tą pačią informaciją daugiau nei vieną kartą. Pasikartojantys skelbimai bus trinami, o priėjimas prie svetainės blokuojamas.

9. Draudžiama skelbti informaciją ne jai skirtose kategorijose.

10. Draudžiama skelbimus rašyti didžiosiomis raidėmis, naudojant beprasmius simbolius, siekiant išskirti savo skelbimą iš kitų. Tokiu būdu Jūs teršiate skelbimų lentą.

11. Draudžiama skelbimuose pateikti nuotraukas neatspindinčias skelbimų tekste reklamuojamus objektus.

12. Draudžiama skelbimuose talpinti įžeidžiantį , rasistinio pobūdžio turinį.

13. Draudžiama skelbimuose talpinti reklaminius logotipus, tinklapių nuorodas ir panašų turinį, nesusijusį su skelbimo turiniu.

14. mazeikieciams.lt turi teisę trinti bet kurį skelbimą be atskiro perspėjimo.

15. mazeikieciams.lt turi teisę blokuoti priėjimą prie šios svetainės vartotojams, nusižengusiems šioms taisyklėms.

16. mazeikieciams.lt draudžia, neskatina ir neatsako už turinį pažeidžiantį LR įstatymus. Panašaus turinio skelbimai bus trinami ir pranešami apie tai atitinkamos institucijoms.