Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.

Buhalterinės paslaugos UAB Finarma

Pažymėti kaip šlamštas neteisingai klasifikuotas pasikartojantis pasibaigęs įžeidžiantis

Kaina - 0.00 LT
| Verslo paslaugos
Paskelbimo data: 2019-06-17
Peržiūros: 12

UAB „Finarma“, teikia buhalterines paslaugas įvairias veiklas vykdančioms įmonėms. Esame nedidelė įmonė, tačiau turinti savo srities profesionalų, kurių patirtis daugiau kaip 20 metai vyr. buhalterijos srityje.
Tvarkome buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų sudarymo ir pateikimo, taip pat patariame mokesčių ir finansiniais klausimais. Su dauguma klientų dirbame daugiau, kaip 10 metų, nes mes teikiama tikslias ir kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Atliekame pilną buhalterinę apskaitą arba dalinę.

* Padedama įsteigti įmones be papildomo mokesčio.

* Dokumentus paimame patys iš visos vakarų Lietuvos (Klaipėdos, Plungės, Kretingos, Skuodo, Mažeikių, Šilutės ir kitų miestų).
* Telefonas pasiteiravimui: +37068781432, +37061465231

   
Kontaktai
Vardas: Buhalterinės Paslaugos
Tel. Nr.: 868781432
El. Paštas: armaetaktv.satela.lt
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.