Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.

Geras 2 k. butas Viekšnių m.

Pažymėti kaip šlamštas neteisingai klasifikuotas pasikartojantis pasibaigęs įžeidžiantis

Kaina - 11000.00 €
| Butai
Paskelbimo data: 2015-08-09
Peržiūros: 106
Veiksmas Parduodu
Kambariu skaičius 2
Buto būklė Tvarkingas
Buto aukštas 3
Namo tipas Mūrinis
Namo būklė Tvarkingas
Namo aukštai 4

Parduodamas tvarkingas, vienų savininkų 2 k. butas 46 kv. m. ploto; namo tipas - plytinis; 3 aukštas iš 4. Butas vidinis, šiltas ir saulėtas; centrinis miesto šildymas. Buto langai plastikiniai, įstiklintas balkonas. Tualetas ir vonia atskirai. Butas ekonomiškas - yra karšto vandens ruošimo boileris, kuriuo naudojasi šeimininkai, tačiau yra galimybė naudoti ir miesto karštą vandenį. Name įvestas internetas.
Parduodant paliekama dalis baldų ir buitinės technikos.
Butas yra miestelio centre. Būstas itin tinkamas šeimai ir vyresnio amžiaus žmonėms - netoliese yra ambulatorija, parduotuvės, vaistinė, mokykla, darželis, bažnyčia (ši matoma per langą).
Butui priklauso rūsys.
Kaina negalutinė.
Perkant butą yra galimybė įsigyti šalia esantį garažą už atskirą kainą. Garažas tvarkingas, su pakeliamais automatiniais vartais, jame yra 'duobė'.

   
Kontaktai
Vardas: Genovaitė
Tel. Nr.: +37061078286
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.