Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.

Vasaros darbas Olandijoje nuo 17 metų

Pažymėti kaip šlamštas neteisingai klasifikuotas pasikartojantis pasibaigęs įžeidžiantis

Kaina - 1900.00 €
| Siūlo darbą
Paskelbimo data: 2017-06-02
Peržiūros: 44
gali būti studentas (-ė)
galima dirbti namuose
slenkantis grafikas

Darbas jaunimui Olandijoje nuo 17 metų. Darbo pradžia: birželio 12 d, apie 8-10 savaičių trukmė: SODININKYSTĖ, ŽEMDIRBYSTĖ. Atlyginimas 1500 (7.55 EUR / h) 1900 (9.43 EUR / h) EUR / mėn. Mokama kas savaitę. Darbdavys suteikia garantuotas 40-48 val / savaitę. Gyvenamoji vieta ir transportas į / iš darbo, pliusas , jei yra B kateg. vairuotojo pažymėjimas. Reikalavimai: anglų kalbos susikalbėjimo lygis.
Darbas yra tiek lauke ir šiltnamiuose prie gėlių ir daržovių.Skubus darbo pasiūlymas žemės ūkyje Olandijoje, vyrams su gera anglų kalba ir traktoriaus vairuotojo pažymėjimu. Darbdavys perka bilietą! Atlyginimas nuo 10:00 EUR / h arba 1700 EUR / mėn, pilnas darbo etatas. Suteikiama gyvenamoji vieta, socialines garantijos. Gyvenama vieta šalia darbo.
Olandijos darbdaviai siūlo pastovų darbą - fabrikuose, šiltnamiuose sodininkystėje, žemdirbystėje.
Atlyginimas apie 1700e/mėn. Išvykti kuo greičiau. Darbdavys užtikrina patogią gyvenmąją vietą (pirmasis apmokėjimas atskaičiuojamas bus iš atlyginimo). Nemokamas transportas į / iš darbo, atlyginimas mokamas kiekvieną savaitę. Reikalinga anglų šnekamoji/minimali kalba. Rimtas ir atsakingas požiūris į darbą.
Trumpas darbų aprašymas - gamybos pakavimas, rūšiavimas, darbas su augalais. daržovių, gėlių, priežiūra, veisimas, ravėjimas, sodinimas, pjovimas, pakavimas ir pan. Taip pat yra laisvų darbo vietų vasaros sezono metu.

UAB „Bimus
Vydūno g. 12, Mažeikiai
Mob. telefonas 860090130
El. Pastas : cv@hansalink.info
https://www.facebook.com/Hansalink.lt

   
Kontaktai
Vardas: Bimus
Tel. Nr.: 860090130
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.