Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.
Kaina - 400.00 €
| Siūlo darbą
Paskelbimo data: 2016-01-10
Peržiūros: 99
Darbo sritis Kita
gali būti studentas (-ė)
galima dirbti namuose
slenkantis grafikas

Uždirbkite pastovias papildomas pajamas be savų pinigų įnešimo.
Tai darbas su binariniais opcionais. Kas tai yra? Binarinai opcionai (binary options anglų kalba) yra finansinis produktas, kuris leidžia prekiauti įvairiomis finansinėmis priemonėmis. Kaip prekybos aktyvą, binarinius opcionus gali sudaryti nemažai įvairių instrumentų: valiutos, akcijos, metalai, žaliavos ir kitos. Sudaryto kontrakto trukmės laikas – nuo 60 sekundžių iki keleto mėnesių. Šiuo atveju bus prekiaujama valiutų kursais ir jums nereikia dirbti patiems, už jus viską atliks patyrę treideriai. Tiesiog tereiks atlikti mechaninius veiksmus.
Tad ką jums reikia daryti?
1. Ateikite pagal nuorodą ir užsiregistruokite čia:
http://bitopt24.com/p92372/
2. Gaunate 10 dolerių į savo sąskaitą.
3. Nueikite į skyrių Dostupnyje optiony (pasiekiami optionai)
4. Išrinkite bet kokią valiutų porą ir duokite sutikimą. Tik atsidarius sąskaitą didžiausias galimas statytas 1 dolerius. Tada jums pasiūlys geriausią treiderį, paspauskite taip, tada palaukite kol sistema viską patvirtins, kai bus uždėta varnelė paspauskite uždaryti, tada eikite vėl į optionų sąrašą ir vėl pakartokite viską iš naujo tik su kita pora. Taip darykite kol jūsų balanse bus nulis (po 10 optionų išrinkimo).
Po 24 valandų ateikite į savo paskyrą ir pamatykite paros darbo rezultatus.
Realiai ir tų 24 val nereikia, viskas įvyksta per 3-18 val, todėl galite ir dažniau patikrinti savo paskyrą, nes taip tik greičiau galėsite kaupti pinigus.
Vėl atlikite viską iš naujo tik jau su didesniu kiekiu pinigų.
Projekte nėra galimybės įnešti savų pinigų, tik užsakyti juos išsiimti, o tai galite padaryti bet kada bet su minimaliu balansu jūsų sąskaitoje 100 dolerių, nes mažiausias išnešimas 90 dolerių ir mažiausias likutis balanse 10 dolerių. Visi išmokėjimai atliekami du kartus į mėnesį, kiekvieno mėnesio 15 ir 28 dienomis į jūsų nurodytą mokėjimo sistemą automatiškai. Kvieskite žmones, nes tai kelia jūsų kvalifikaciją, bei didina bonusus.
Sėkmės, kilus neaiškumams, kreipkitės.

   
Kontaktai
Vardas: Tomas
Tel. Nr.: 867273843
El. Paštas: tomas.daudaetagmail.com
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.