Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.

Eilių atitvarai, reklaminiai stovai (prekyba, nuoma)

Pažymėti kaip šlamštas neteisingai klasifikuotas pasikartojantis pasibaigęs įžeidžiantis

Kaina - 65.00 €
| Baldai, interjeras
Paskelbimo data: 2016-05-04 Pakeitimo data: 2020-04-07
Peržiūros: 229

Eilių ar eksponatų atitvėrimui skirti tarpusavyje sujungti stulpeliai. Naudojami renginių, parodų metu, taip pat muziejuose, kino teatruose, prekybos centruose, naktiniuose klubuose ir kitur.

Atitvarai itin praktiški, nes juos galima pritaikyti įvairiose situacijose, paprasta pakeisti jų vietą, reguliuoti juostų ilgį, užkabinti ir atkabinti virves. Stovus galima išrinkti į dvi atskiras dalis. Dėl plokščio ir sunkaus pagrindo atitvarai stabilūs. Be to, jie itin patvarūs. Dar vienas atitvarų privalumas - estetiška išvaizda. Galima rinktis iš įvairių formų bei spalvų stovų, virvių ir juostų.

Atitvarai su virvėmis (iki 6 m): http://www.euroego.lt/home/virviniai-eiliu-atitvarai
Atitvarai su juostomis (iki 4,5m): http://www.euroego.lt/home/juostiniai-eiliu-atitvarai

Reklaminiai stendai, apsauginiai borteliai, grafinių plakatų gamyba, konstrukcijos ir jų sistemos renginiams. Konferencijų ir renginių įrengimas, reklaminiai barjerai su reklama, lankstūs stendai, podiumai. Konferencijos ir jų įranga, stulpeliai užtvaroms, ištraukiami stendai ir baneriai rollup, vidinės ir išorinės reklamos gamyba. Besisukantys stovai, stendai darbo įstaigoms, LED šviečiantys stendai, konferencijų stendai. Reklaminiai rėmeliai tiesaus kampo, prezentaciniai stalai, modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, mobilūs atitvarai renginiams. Iškabos ir jų gamyba.

UAB EuroEGO
Tel. 860631237, 860512959
El. paštas info@euroego.lt
www.euroego.lt

   
Kontaktai
Vardas: Euroego
Tel. Nr.: 860631237
El. Paštas: infoetaeuroego.lt
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.