Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.

Parduodami padėvėti žieminiai drabužiai (second hand) urmu Kaune

Pažymėti kaip šlamštas neteisingai klasifikuotas pasikartojantis pasibaigęs įžeidžiantis

Kaina - 1.00 €
| Drabužiai, avalynė
Paskelbimo data: 2015-09-30
Peržiūros: 16

Dėvėti drabužiai urmu jau yra tapęs vienas populiariausių apsipirkimo būdų ne tik drabužių verslu užsiimantiems verslininkams, bet ir žmonėms, norintiems įsigyti ne tik kokybiškų, garsių pasaulio gamintojų rūbų, bet ir nebrangių prekių.
Pildydami klientų poreikius ir norus bei plėsdami teikiamų paslaugų asortimentą didmenine dėvėtų drabužių prekyba Kaune užsiimanti įmonė Lencas bendradarbiauja su Vakarų Europoje puikiai žinomais dėvėtų drabužių pardavėjais, teikiančiais tik aukščiausios kokybės drabužius. Todėl dėvėtų drabužių prekyba urmu yra itin palankus pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti, žiemos metu tinkančių, kasdienių, patogių bei stilingų drabužių ar batų, tai: dėvėti rūbai suaugusiems ir dėvėti rūbai vaikams, į kuriuos įeina: kelnės, džemperiai, striukės, paltai, sijonai, palaidinės, kepurės, šalikai ir kiti drabužiai ar batai.
Kruopščiai atrinkti ir perrūšiuoti drabužiai bei batai leidžia užtikrinti visus savo klientus dėl tinkamos parduodamų prekių išvaizdos. Visgi, jeigu turite klausimų ar pageidavimų jau šiandien galite kreiptis, į dėvėti drabužiai urmu užsiimančia įmone Lencas, Jums patogiu būdu.

Kontaktai:
UAB "Lencas"
Tel.nr.: + 37068211911
El.p.: info@lencas.lt
Web: www.lencas.lt

   
Kontaktai
Vardas: Lencas
Tel. Nr.: + 37068211911
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.