Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.

Nauja Dandelion drabužių rudens kolekcija vaikams ir ne tik

Pažymėti kaip šlamštas neteisingai klasifikuotas pasikartojantis pasibaigęs įžeidžiantis

Kaina - Klausti pardavėjo
| Drabužiai, avalynė
Paskelbimo data: 2015-09-16
Peržiūros: 14

Internetinė vaikiškų drabužių parduotuvė Dandelion pristato naują, išskirtinio dizaino, unikalią ir itin kokybišką rudens kolekciją Jūsų vaikams ir ne tik.
Siekiame, kad, šį šaltąjį metų sezoną, Jūsų vaikai pasitiktų spalvingai, žaismingai, šiltai ir, žinoma, stilingai kartu su nauja, internetinės vaikiškų drabužių parduotuvės Dandelion, kolekcija vaiko aktyviam laisvalaikiui ir patogumui kasdien. Įvairių spalvų, madingų raštų ir dizainų suknelės, palaidinės, džemperiai, kelnės ir marškinėliai mergaičių ir berniukų tikrai nepaliks abejingų.
Kruopščiai apgalvota ir daug dėmesio skirta siūlomų rūbų kokybei leidžia patikinti kiekvieną savo klientą, kad drabužiai vaikams tikrai bus patogūs, nevaržys vaiko judesių bei bus lengvai derinami vieni su kitais.
Naujausia, internetinės vaikiškų drabužių parduotuvės Dandelion, rudens rūbų kolekcija jau internetinėje vaikiškų drabužių parduotuvėje www.dandelion.lt!

Kontaktai:
Tel.nr.: +37067066441
El.p.: sales@dandelion.lt


   
Kontaktai
Vardas: Dandelion
Tel. Nr.: 867066441
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.