Skelbimai Mažeikiuose

Skelbimai Mažeikiuose, skelbimai Mažeikiečiams, nemokami skelbimai Mažeikiuose, nemokami skelbimai Mažeikiečiams, Mažeikių skelbimai

Pirk, Parduok, Ieškok - Rask! Skelbimai, kurie aktualūs Mažeikių miesto gyventojams - transportas mažeikiuose, Nekilnojamas turtas mažeikiuose, darbas mažeikiuose, komunikacija mažeikiuose, kompiuterija mažeikiuose, buitis mažeikiuose, technika mažeikiuose, auginantiems vaikus mažeikiuose, drabužiai, avalynė mažeikiuose, pramogos mažeikiuose, paslaugos mažeikiuose

Šis skelbimas yra nebegaliojantis.

Didmeninė dėvėtų drabužių prekyba Kaune

Pažymėti kaip šlamštas neteisingai klasifikuotas pasikartojantis pasibaigęs įžeidžiantis

Kaina - Klausti pardavėjo
| Drabužiai, avalynė
Paskelbimo data: 2015-08-31
Peržiūros: 8

Domina garsių pasaulio gamintojų rūbai urmu? Galbūt jau kurį laiką domitės dėvėtų drabužių ir avalynės prekyba? UAB Lencas jau ilgą laiko tarpą užsiima didmenine firminių drabužių prekyba, kurioje yra išskirtinės kolekcijos ir skirtingų prekinių ženklų drabužiai bei batai vaikams, moterims ir vyrams.
Drabužiai yra rūšiuojami, atrenkami nekokybiški ar jau išvaizdą praradę rūbai, batai, patalynė. UAB Lencas jaučia atsakomybę prieš savo klientus, todėl nuolat stengiasi užtikrinti produktų puikią kokybę bei patenkinti visų klientų lūkesčius. Todėl vienas pagrindinių UAB Lencas tikslų - pasiūlyti savo klientams produktus, atitinkančius jų lūkesčius ir suteikiančius galimybes vystyti savo tolimesnę veiklą.
Padėvėtų drabužių didmeninės prekybos Kaune įmonė, jau ilgą laiko tarpą bendradarbiaudama su patikimais ir žinomais dėvėtų drabužių pardavėjais Vakarų Europoje, garantuoja savo klientams pastovų kokybiškų dėvėtų drabužių tiekimą. Todėl pasitikėkite ilgametę patirtį turinčia, didmenine dėvėtų drabužių, įmone ir būkite stilingi kartu!
Kreipkitės į UAB Lencas jau dabar ir sužinokite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus!
Tel.: + 37068211911
El.p.: info@lencas.lt
Web: www.lencas.lt

   
Kontaktai
Vardas: Lencas
Tel. Nr.: + 37068211911
Skaityti komentarus (0)

    Komentarų nėra.